Här är en förteckning över alla våra plastikkirurger och var du kan hitta dem. För att enkelt hitta en mottagning nära dig kan du göra en geografisk sökning.

Medlemmar

Alberius Per

E-post: dr.per@alberiuskliniken.se
Telefon: 0709-14 15 14

Alberius kliniken
Karl Gustavs gata 61B
254 40 Helsingborg

Andersson Lena

Webbplats: http://www.anelca.com
E-post: anderson@anelca.com
Telefon: 0044 20 7079 42 52

Anelca Clinic
84 Harley Street
W1G 7HW London

Arnljots Björn

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: bjorn.arnljots@ak.se
Telefon: 040-263000

Akademikliniken
Regementsgatan 35
21753 Malmö
Ingen bild

Avaldsnes Avni

Webbplats: http://www.plastikakademin.se
E-post: avnab@hotmail.com
Telefon: 013-154461

Plastikakademin
Brigadgatan 4
58758 Linköping

Bergdahl Jesper

E-post: jesper@diamondplastikkirurgi.se
Telefon: 076-540 77 77

Diamond Plastikkirurgi
Stortorget 7
702 11 Örebro

Blomgren Ingemar

Webbplats: http://www.Astoriakliniken.se
E-post: dr@blomgrenplastik.se

Astoriakliniken
Kungsgatan 37
111 56 Stockholm

Bohn Jörg

Webbplats: http://www.citadellkliniken.com
E-post: jorg@citadellkliniken.com
Telefon: 0418-220 00

Citadellkliniken
Strandpaviljongen Selma Lagerlöfsv. 55
261 31 Landskrona

Borén Carolina

E-post: carolina.boren@eliteclinic.se
Telefon: 031-18 19 00

Elite Clinic Borén & Lewin Plastikkirurgi
Odinslundsgatan 25
412 66 Göteborg

Bremer Karl

Webbplats: http://www.artclinic.se
E-post: karl.bremer@artclinic.com
Telefon: 0104998600

Art Clinic AB - Göteborg/Jönköping
Batterigatan 11
553 05 Jönköping

Brorson Håkan

Webbplats: http://www.plastikkirurgihassleholm.se
E-post: brorson@plasticsurg.nu
Telefon: 0451-458 30

Plastikkirurgi i Hässleholm AB
Hässleholmsvägen 1
281 44 Stoby Hässleholm

Cosmo Peter

Webbplats: http://www.citadellkliniken.com
E-post: cosmo@citadellkliniken.com
Telefon: 0418-22 000

Citadellkliniken
Strandpaviljongen Selma Lagerlöfsv. 55
261 31 Landskrona

Docherty Skogh Ann-Charlott

Webbplats: https://eriksbergskliniken.se
E-post: info@eriksbergskliniken.se
Telefon: 08-6113030

Eriksbergskliniken
Eriksbergsgatan 4
114 30 Stockholm

Edsander-Nord Åsa

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: asa.edsandernord@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 41 Stockholm

Ehrström Marcus

Webbplats: https://www.nordiskakliniken.se
E-post: marcus.ehrstrom@gmail.com

Nordiska Kliniken
Drottninggatan 33
111 51 Stockholm

Elmér Mattias

Webbplats: http://www.nordiskakliniken.se
E-post: mattias.elmer@nordiskakliniken.se
Telefon: 084117676

Nordiska Kliniken
Drottninggatan 33
111 51 Stockholm
Ingen bild

Elmerstig Göran

Webbplats: http://www.teresklinikenmalmo.se
E-post: goran.elmerstig@teresklinikenmalmo.se
Telefon: 0770-456070

Aleris Malmö Arena
Hyllie Stationstorg 2
215 32 Malmö

Emanuelsson Peter

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: peter.emanuelsson@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm

Fagrell Dan

Webbplats: http://www.gpc.nu
E-post: ambulatorium.ab@spray.se
Telefon: 031-89 90 40

Göteborgs Plastikkirurgiska Center
Fridkullagatan 35
412 62 Göteborg

Forseni Marie

Webbplats: http://www.stockholmplastikkirurgi.com
E-post: Marie.forseni@stockholmplastikkirurgi.com
Telefon: +46 73-366 05 09

Stockholm Plastikkirurgi
Kungsgatan 50, 2 tr
11135 Stockholm

Gahm Jessica

E-post: jessica.gahm@victoriakliniken.com
Telefon: 0046707336435

Victoriakliniken
Rösundavägen 4
133 36 Saltsjöbaden

Garpered Ulf

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: ulf.garpered@ak.se
Telefon: 040-26 30 00

Akademikliniken
Einar Hansens Esplanad 29
211 75 Malmö

Gewalli Fredrik

E-post: fredrik.gewalli@apss.se
Telefon: +46 31-14 60 60

aps kliniken Carlanderska Göteborg
Carlandersparken 1
412 55 Göteborg

Gomes Katia

Webbplats: http://www.novokliniken.se
E-post: katia.gomes@novokliniken.se
Telefon: 037023030

NOVOKLINIKEN
HATTMAKAREGATAN 1
33130 VÄRNAMO
Ingen bild

Gribbe Örjan

Webbplats: http://www.plastikkirurgen.com
E-post: gribbe@plastikkirurgen.com
Telefon: 08-21 01 01

Plastikkirurgen
Fredriksdalsgatan 14
12032 Stockholm

Gümüscü Rojda

Webbplats: http://www.artclinic.se/
E-post: rojda.gumuscu@artclinic.com
Telefon: 018-4899500

ArtClinic Uppsala
Ljusbärargatan 2
754 23 Uppsala

Gustafson Carl-Johan

Webbplats: http://www.proformaclinic.se
E-post: calle@proformaclinic.se
Telefon: 08-33 33 55

Proforma Clinic
Rosenlundsgatan 29 a
118 63 Stockholm

Gylbert Leif

Webbplats: http://www.plastikkirurgen.com
E-post: leif.gylbert@plastikkirurgen.com
Telefon: 08210101

Plastikkir Sophiahemmet
Sophiahemmet Valhallavägen 91
114 86 Stockholm
Ingen bild

Hagelberg Angelica

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: angelica.hagelberg@ak.se

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 41 Stockholm

Hanoon Dhafir

Webbplats: http://www.clinicperfekta.se
E-post: dhafir@clinicperfekta.se
Telefon: 019102191

Clinic Perfekta
Storgatan 19
70361 Örebro

Heden Per

Webbplats: http://www.drheden.com
E-post: per.heden@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm

Hober Magnus

Webbplats: http://www.improva.se
E-post: magnus.hober@improva.se
Telefon: 08-144444

Improva Plastikkirurgi AB
Linnegatan 9-11
114 47 Stockholm

Höijer Patrik

Webbplats: http://www.nordiskakliniken.se
E-post: patrik.hoijer@nordiskakliniken.se
Telefon: 08-411 76 76

Nordiska Kliniken
Drottninggatan 33
111 51 Stockholm

Jakobsson Olafur

Webbplats: http://www.dagkirurgen.se/
E-post: info@dagkirurgen.se
Telefon: 070-614 6735

Dagkirurgen - Lyxx
Storgatan 42
972 33 Luleå

Jergovic Davor

Webbplats: http://www.proformaclinic.se
E-post: davor@devitanova.se
Telefon: 0735-105025

Proforma Clinic
Rosenlundsgatan 29A
118 63 Stockholm

Jernbeck Jan

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: jan.jernbeck@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm
Ingen bild

Jonsson Thomas

Webbplats: http://molding.se
E-post: thomas@molding.se
Telefon: 018-100500

Molding plastikkirurgi
Dragarbrunnsgatan 13
753 32 Uppsala

Knudsen Finn

E-post: knudsen222@hotmail.com
Telefon: +46730344917

Nobelvägen 8
21429

Kocabalkan Oya

E-post: info@strandkliniken.se
Telefon: 08-21 91 91

Strandkliniken
Strandvägen 7A
114 56 Stockholm

Kratz Gunnar

Webbplats: http://www.plastikakademin.se
E-post: gunnar@plastikakademin.se
Telefon: 013-15 44 61

Plastikakademin
Brigadgatan 4
587 58 Linköping

Lauvrud Anne Therese

Webbplats: http://specialistklinikenumea.se
E-post: annethereselauvrud@gmail.com
Telefon: 090 – 349 58 10

SPECIALISTKLINIKEN
Norra Obbolavägen 129 A
904 22 Umeå
Ingen bild

Le Wartie Eija

Webbplats: http://www.elwkirurgi.se
E-post: info@elwkirurgi.se
Telefon: 0297-403 03

Estetisk Kirurgi
Åsgatan 29
816 30 Ockelbo

Lewin Richard

E-post: richard.a.lewin@gmail.com
Telefon: 031 - 18 19 00

Elite Clinic Borén & Lewin Plastikkirurgi
Odinslundsgatan 25
412 66 Göteborg

Lidén Mattias

Webbplats: https://artclinic.se
E-post: misterliden@hotmail.com
Telefon: 010-4998600

Art Clinic
Göteborgsvägen 95
431 37 Mölndal

Lindahl Andreas

Webbplats: http://Www.Caroviva.se
E-post: andreas@drlindahl.com
Telefon: 0184108108

Carovivakliniken
Dag Hammarskjölds väg 11 B
75237 Uppsala

Liss Anders

Webbplats: http://www.artclinic.se
E-post: anders.liss@artclinic.com
Telefon: 018-4899500

ArtClinic Uppsala
Portalgatan 2 B
754 23 Uppsala

Löfgren Olle

Webbplats: http://www.olplastikkirurgi.se
E-post: olle.lofgren@sophiahemmet.se

Sophiahemmet Plastikkirurgmottagning 2
Vallhallav 91
114 86 Stockholm

Lundberg Jonas

E-post: jonas.lundberg@ak.se
Telefon: 031-166565

Akademikliniken
Guldhedstorget 1
413 21 Göteborg

Maltese Giovanni

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: giovanni.maltese@ak.se

Akademikliniken Göteborg
Guldhedstorget 1
413 21 Göteborg

Mark Hans

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: hans.mark@vgregion.se
Telefon: 031-16 65 65

Akademikliniken
Guldhedstorget 1
413 21 Göteborg

Mårtensson Tuve

Webbplats: http://www.reformkliniken.se
E-post: tuve@reformkliniken.se
Telefon: 010-1511500

Reformkliniken
Själbodgatan 10
211 35 Malmö

Montemurro Paolo

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: paolo.montemurro@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm

Natghian Hamid

Webbplats: http://Www.estetiskainstitutet.se
E-post: hamid.natghian@estetiskainstitutet.se
Telefon: 08-184060

Estetiska Institutet
Kungstensgatan 2
11425 Stockholm

Niechajev Igor

Webbplats: http://www.lidingokliniken.se
E-post: info@lidingokliniken.se

Lidingökliniken
Torsvägen 30
181 32 Lidingö
Ingen bild

Nordquist Johan

E-post: nordquist@bellakliniken.com
Telefon: 042 14 66 40

Bellakliniken
Badhusgatan 4
252 21 Helsingborg

Ohlsen Jan

Webbplats: http://www.alerisplastikkirurgi.se
E-post: janne.ohlsen@plastikkirurggruppen.se
Telefon: 08-615 05 50

Plastikkirurggruppen
Dalagatan 9
113 24 Stockholm

Ramirez Christian

Webbplats: http://diamondplastikkirurgi.se
E-post: christianramirez@me.com
Telefon: 08-40065838

Diamond Plastikkirurgi- Stockholm Lidingö
Torsvägen 30
181 32 Lidingö

Randquist Charles

Webbplats: http://www.victoriakliniken.com
E-post: charles.randquist@victoriakliniken.com
Telefon: 08-53021000

Victoriakliniken
Rösundavägen 4
13336 Saltsjöbaden

Röjdmark Jonas

E-post: jonas.rojdmark@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm

Rylander Richard

Webbplats: http://www.conturkliniken.se
E-post: richard.rylander@conturkliniken.se
Telefon: 08-50385800

Conturkliniken
Kommendörsgatan 16
114 48 Stockholm

Sahlin Per Erik

Webbplats: http://www.artclinic.se
E-post: per.sahlin@vregion.se
Telefon: 031-13 11 20

Art Clinic AB
Eklandagatan 80
412 61 Göteborg

SAIDIAN DR. SAID

Webbplats: https://www.nordiskakliniken.se/
E-post: said.saidian@nordiskakliniken.se
Telefon: 08-411 76 76

Nordiska Kliniken
Drottninggatan 33,
111 51 Stockholm
Ingen bild

Saiepour Daniel

Webbplats: http://www.proformaclinic.se
E-post: daniel@saiepour.com
Telefon: 46709846090

Proforma Clinic
Rosenlundsgatan 29
118 63 Stockholm

Samuelson Ulf

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: ulf.samuelson@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm

Sandahl Susan

E-post: susan.sandahl@ateta.se
Telefon: 08-221210

ATETA Plastikkirurgi
Norrlandsgatan 11
111 43 Stockholm

Sellman Gabriella

Webbplats: http://www.ak.se
E-post: gabriella.sellman@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm

Sommar Pehr

Webbplats: http://www.nordiskakliniken.se
E-post: pehr.sommar@nordiskakliniken.se

Nordiska Kliniken
Drottninggatan 33
11151 Stockholm
Ingen bild

Stark Birgit

Webbplats: http://www.artclinic.se
E-post: birgit.stark@ki.se
Telefon: 010 499 86 00

Artclinic vid Sophiahemmet
Hus G, Valhallavägen 91
114 86 Stockholm

Svensjö Tor

Webbplats: http://www.plastikkirurgihassleholm.se/
E-post: tor@bahnhof.se
Telefon: +46 (0)451-458 30

Plastikkirurgi Hässleholm
Hässleholmsvägen 1
281 44 Stoby Hässleholm

Thorfinn Johan

Webbplats: http://www.plastikakademin.se
E-post: johan@plastikakademin.se
Telefon: 013-154461

Plastikakademin
Brigadgatan 4
587 58 Linköping

Tindholdt Tyge

Webbplats: https://malmoplastikkirurgi.se
E-post: tygetindtindholdt@hotmail.com
Telefon: 040223110

Malmö Plastikkirurgi
Östra Varvsgatan 32
21113 Malmö

Veltheim Riikka

E-post: riikka.veltheim@ak.se
Telefon: 08-614 54 00

Akademikliniken
Storängsvägen 10
115 42 Stockholm

von Platen Anna

Webbplats: http://info@estetiskainstitutet.se
E-post: annavonplaten@gmail.com
Telefon: 08 –18 40 60

Estetiska Institutet
Kungstensgatan 2
114 25 Stockholm

Von Wachenfeldt Mats

Webbplats: http://www.artclinic.se
E-post: mats.vonwachenfeldt@artclinic.com
Telefon: 010-499 86 00

Art Clinic Stockholm AB Sophiahemmet
Valhallavägen 91
114 86 Stockholm

Wieslander Jan

Webbplats: http://www.plastikinstitutet.se
E-post: wieslander@plastikinstitutet.se
Telefon: 040-10 30 00

Plastikkirurgiska Institutet
Lilla Varvsgatan 11
211 17 Malmö

Windh Per

Webbplats: http://www.artclinic.se
E-post: per.windh@artclinic.com
Telefon: 031-131120

ArtClinic AB
Eklandagatan 80
412 61 Göteborg

Zachrisson Peter

Webbplats: http://www.artclinic.se
E-post: p.zachrisson@gmail.com
Telefon: 031-131120

ArtClinic AB
Eklandagatan 80
412 61 Göteborg

Zdolsek Johann

Webbplats: http://plastikhuset.se
E-post: plastikhuset.jz@gmail.com

Plastikkuset, Läkarvillan
Tornbyvägen 3
58273 Linköping

Senior

Inaktiva medlemmar